23-11-2016 r.

Program Rabat Rolniczy

Wielkopolska Izba Rolnicza informuje, że istnieje możliwość zakupu produktów do gospodarstwa w ramach tzw. Programu Rabat Rolniczy.

Rabat Rolniczy jest spółką ze 100% udziałem polskiego kapitału. Celem programu o tej samej nazwie jest wspieranie krajowego rolnictwa poprzez obniżanie kosztów życia na wsi. Organizacja negocjuje lepsze ceny na produkty bezpośrednio z producentami, dlatego też członkowie Programu Rabat Rolniczy mogą liczyć na zniżki przy zakupie określonych towarów.

Jakie konkretnie produkty można nabyć w Programie Rabat Rolniczy znajdują Państwo w zamieszczonym załączniku, który dostępny jest tutaj.

Z oferty Programu Rabat Rolniczy może korzystać każda osoba, która zarejestrowała się w programie. Rejestracja jest bezpłatna i można ją przeprowadzić bezpośrednio poprzez stronę internetową, do której link znajdą Państwo tutaj. Drugim sposobem wyrażenia chęci udziału w programie jest telefoniczne zgłoszenie swojego członkostwa pod numerem: 800 007 444.

Za pośrednictwem wskazanego powyżej numeru telefonu oraz strony internetowej można również wykonywać zakupy w ramach tego programu.

Anna Czerwińska

Powrót