08-06-2018 r.

KSOW - podpisanie umów na realizację
operacji realizowanych przez WIR7 czerwca br. w Siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu miało miejsce podpisanie umów na realizację operacji w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. W imieniu Wielkopolskiej Izby Rolniczej umowy podpisali Piotr Walkowski Prezes WIR oraz Grzegorz Wysocki Dyrektor Biura WIR, ze strony Samorządu Województwa Wielkopolskiego podpisy na dokumentach złożył Krzysztof Grabowski Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego.


W wyniku zakończonej oceny formalnej i merytorycznej Wielkopolska Izba Rolnicza w bieżącym roku otrzyma wsparcie finansowe ze środków KSOW w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 – 2020 na realizację trzech operacji:

Wszelkie informacje o operacjach realizowanych przez WIR oraz naborze uczestników można będzie znaleźć na stronie internetowej www.wir.org.pl, na stronach Partnerów projektów, a także na stronie www.ksow.pl. Szczegółowe informacje dotyczące KSOW oraz możliwości zarejestrowania się jako Partner KSOW znaleźć można na portalu internetowym www.ksow.pl.


Katarzyna Strzyż

Powrót