Instrukcja obsługi

Informacje publiczne, będące w posiadaniu Wielkopolskiej Izby Rolniczej uporządkowane są tematycznie oraz zamieszczone w zakładkach w menu bocznym, znajdującym się w lewej części ekranu. W celu uzyskania dostępu do poszczególnych treści należy kliknąć interesującą Państwa frazę.

Wszelkiej informacje dotyczące samego funkcjonowania Serwisu Biuletynu Informacji Publicznej Wielkopolskiej Izby Rolniczej, znajdują się w wybranych zakładkach menu górnego.

W celu sprawnego wyszukania pożądanych przez Państwa danych w prawym, górnym rogu ekranu znajduje się moduł wyszukujący, za pośrednictwem, którego możliwe jest odnalezienie interesującej Państwa informacji, zamieszczonej w naszym serwisie.

Wszelkie dokumenty, zamieszczone są na stronie w formacie pdf., tj. pliku możliwym do odczytu wyłącznie za pomocą bezpłatnego programu Acrobat Reader, zainstalowanego na komputerze danego Użytkownika.

Kliknięcie logo BIP.GOV.PL, znajdujące się w lewy górnym rogu ekranu spowoduje automatyczne przekierowanie na ogólnopolską stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej.

Kliknięcie logo WIR, znajdujące się w lewym górnym rogu ekranu spowoduje automatycznie przekierowanie na stronę główną Wielkopolskiej Izby Rolniczej.