Skład osobowy Rad Powiatowych
Wielkopolskiej Izby Rolniczej V kadencji


Powiat chodzieski

Imię i nazwiskoGmina
Eugeniusz KoczorowskiBudzyń
Paweł Szafranek – PrzewodniczącyBudzyń
Mieczysław Józef MichalakChodzież
Katarzyna SzostakChodzież
Arkadiusz MatusiakChodzież Miasto
Mirosław Aleksander Leśko – Delegat na WZMargonin
Ireneusz Adam ZwierzykowskiMargonin
Józef Tadeusz JundziłłSzamocin
Józef WalczakSzamocin

Powiat czarnkowsko-trzcianecki

Imię i nazwiskoGmina
Krzysztof Jacek GałaCzarnków
Kazimierz Andrzej RobakCzarnków
Henryk Ryszard SiemieniewskiCzarnków Miasto
Mateusz DymekDrawsko
Grzegorz Szczepan ŚlusarczykDrawsko
Michał KnaupeKrzyż Wlkp.
Marian Józef KomarnickiKrzyż Wlkp.
Marcin KazińskiLubasz
Bogusław Walenty KurowskiLubasz
Karolina Weronika BukowskaPołajewo
Krystian Szyler – PrzewodniczącyPołajewo
Lilla CzernieckaTrzcianka
Mariusz Łuczak – Delegat na WZTrzcianka
Benedykt ŁawidaWieleń
Grzegorz SielatyckiWieleń

Powiat gnieźnieński

Imię i nazwiskoGmina
Adam Kachniarz – Delegat na WZCzerniejewo
Piotr Maria BerlikGniezno
Piotr Wojciech GozdeckiGniezno
Stefan WojtaszekGniezno Miasto
Hieronim Piotr KosiakKiszkowo
Jakub SzczepaniakKiszkowo
Hubert NowakowskiKłecko
Zbigniew Józef Stajkowski – PrzewodniczącyKłecko
Marek DrankiewiczŁubowo
Aleksandra KoperskaŁubowo
Krzysztof Paweł OwczarekMieleszyn
Marian ZdrojewskiMieleszyn
Leszek Franciszek DratwiakNiechanowo
Roman Kazimierz PrusinowskiNiechanowo
Tomasz Stanisław BartzTrzemeszno
Piotr MądryTrzemeszno
Jerzy KubasiakWitkowo
Tomasz Mariusz WędzikowskiWitkowo

Powiat gostyński

Imię i nazwiskoGmina
Marek GruszkaBorek Wlkp.
Andrzej Kubiak – PrzewodniczącyBorek Wlkp.
Sławomir OlejniczakKrobia
Maciej Maciejewski – Delegat na WZPępowo
Zbigniew Andrzej PoślednikPępowo
Krzysztof WujczakPiaski
Andrzej NaglakPogorzela
Jan TomaszewskiPogorzela
Piotr JańczakPoniec
Krzysztof Wojciech WachowiakPoniec

Powiat grodziski

Imię i nazwiskoGmina
Jacek Antoni BreszGranowo
Błażej FajferGranowo
Andrzej PikoszGrodzisk Wlkp.
Mirosław Józef SanokGrodzisk Wlkp.
Adam Roman MatysiakKamieniec
Magdalena MoskalukKamieniec
Andrzej MoszyńskiRakoniewice
Janusz Marek Popiół – Delegat na WZRakoniewice
Janusz Józef BuchowskiWielichowo
Jerzy Kostrzewa – PrzewodniczącyWielichowo

Powiat jarociński

Imię i nazwiskoGmina
Andrzej Czajka – Delegat na WZJaraczewo
Marcin GościniakJaraczewo
Witold KubiakJarocin
Bartłomiej OrpelJarocin
Marcin Krawczyk – PrzewodniczącyKotlin
Robert SzyszkaKotlin
Marcin PaluszakŻerków
Jacek WłoszczykŻerków

Powiat kaliski

Imię i nazwiskoGmina
Roman FrątczakBlizanów
Stanisław Michał LesieńBlizanów
Grażyna MisiakBrzeziny
Marian ZadłużnyBrzeziny
Robert Wojciech NowickiCeków Kolonia
Adam RogalskiCeków Kolonia
Ryszard Franciszek KacperkiewiczGodziesze Wielkie
Janusz Stanisław KosteraGodziesze Wielkie
Roman Paweł RóżalskiKalisz Miasto
Krzysztof Stefan ChwiłkowskiKoźminek
Grzegorz Henryk PoniatowskiKoźminek
Grzegorz Ignacy GórskiLisków
Krzysztof NosalLisków
Zbigniew Leon BrajerMycielin
Karol Wiktor RymarczykMycielin
Marek Ireneusz JakubekOpatówek
Mieczysław Łuczak – PrzewodniczącyOpatówek
Wojciech Tadeusz AntczakStawiszyn
Andrzej Tadeusz KwaśniewskiStawiszyn
Wojciech AdamczewskiSzczytniki
Józef Leonard Jakóbek – Delegat na WZSzczytniki
Józef JagielskiŻelazków
Michał WawrzyniakŻelazków

Powiat kępiński

Imię i nazwiskoGmina
Jan MożdżanowskiBaranów
Roman Jan TaborskiBaranów
Paweł Dariusz KokotBralin
Stanisław LenortBralin
Adam Marian KowalczykKępno
Stanisław MłynarczykKępno
Kazimierz Andrzej Nawrot – Delegat na WZŁęka Opatowska
Krzysztof Karol NawrotŁęka Opatowska
Małgorzata Teresa Brząkała - PrzewodniczącaPerzów
Agnieszka Maria GaickaPerzów
Andrzej Marek OstryszRychtal
Krzysztof ZawadaRychtal
Piotr KaczmarzykTrzcinica
Szymon MaryniakTrzcinica

Powiat kolski

Imię i nazwiskoGmina
Piotr Stanisław KamińskiBabiak
Zbigniew Józef WolickiBabiak
Marcin Wojciech PochylskiChodów
Marcin SobczyńśkiChodów
Mirosław Stanisław Serafinowicz – Delegat na WZDąbie
Przemysław StasiakDąbie
Adam Władysław JaskólskiGrzegorzew
Maciej ZającGrzegorzew
Jarosław CieślińskiKłodawa
Barbara FrątczakKłodawa
Tomasz Czesław DębińskiKoło
Michał Marcin Wróblewski - PrzewodniczącyKoło
Zbigniew Bogusław SewaściukiewiczKoło Miasto
Piotr RadziemskiKościelec
Kazimierz Romuald ŚliwkaKościelec
Stefan Zygmunt MichalskiOlszówka
Tomasz PiekarskiOlszówka
Małgorzata BączkiewiczOsiek Mały
Sławomir MakarowiczOsiek Mały
Marek Mieczysław SzczęsnyPrzedecz
Andrzej Grzegorz ŚciślewskiPrzedecz

Powiat koniński

Imię i nazwiskoGmina
Jacek JackowskiGolina
Radosław StolarskiGolina
Ryszard LuźnyGrodziec
Zenon OlejniczakGrodziec
Wiesław Antoni UrbaniakKazimierz Biskupi
Iwona ZiarniakKazimierz Biskupi
Henryk Wojciech BartczakKleczew
Karol LicheniakKleczew
Marek KołodziejczakKonin Miasto
Bogumił LeszczakKramsk
Jolanta Nawrocka - PrzewodniczącaKramsk
Tadeusz Jerzy JaroszewskiKrzymów
Jacek JesiołowskiKrzymów
Mariusz Józef DrzewieckiRychwał
Włodzimierz Henryk MizerskiRychwał
Michał JancRzgów
Wojciech WoźniakRzgów
Dawid ChmielewskiSkulsk
Arkadiusz PilarczykSkulsk
Marek Jerzy MatuszewskiSompolno
Aldona Agnieszka PoruchałaSompolno
Antoni Franciszek Bryl – Delegat na WZStare Miasto
Paweł Roman KwiecińskiStare Miasto
Dominik NiedźwiedzińskiŚlesin
Barbara TomaszewskaŚlesin
Zygmunt Krzysztof GrabowskiWierzbinek
Paweł LiśkiewiczWierzbinek
Jacek Wojciech BiernackiWilczyn
Paweł Czesław DomańskiWilczyn

Powiat kościański

Imię i nazwiskoGmina
Andrzej Bernard HirowskiCzempiń
Bolesław Stefan Ratajczak – Delegat na WZCzempiń
Dominik BiałkowskiKościan
Stefan WieszczeczyńskiKościan
Walenty Kazimierz GrzegorzKrzywiń
Mieczysław Stanisław RzepkaKrzywiń
Jarosław Kazimierz KasperskiŚmigiel
Zygmunt Konieczny – PrzewodniczącyŚmigiel

Powiat krotoszyński

Imię i nazwiskoGmina
Marian DymarskiKobylin
Grzegorz Okupnik – Delegat na WZKobylin
Andrzej NaglerKoźmin Wlkp.
Sławomir Szyszka - PrzewodniczącyKoźmin Wlkp.
Maria NowakKrotoszyn
Piotr NowakKrotoszyn
Bartłomiej PocztaRozdrażew
Andrzej StachowiakRozdrażew
Hubert UlicznySulmierzyce
Dominik KoniecznyZduny
Maria Barbara WiśniewskaZduny

Powiat leszczyński

Imię i nazwiskoGmina
Michał ChwaliszewskiKrzemieniewo
Jarosław Piotr KowalczykLeszno Miasto
Mieczysław Zbigniew KowalczykLipno
Grzegorz MichalskiLipno
Roman Ignacy BiałyOsieczna
Stanisław Ciesielski – Delegat na WZOsieczna
Grzegorz Marek FrąckowiakRydzyna
Krzysztof Michał Kwiatoń – PrzewodniczącyRydzyna
Zbigniew Tomasz BrzezewskiŚwięciechowa
Czesław Władysław FabiańskiŚwięciechowa
Rafał RimkeWijewo
Jacek SzmytWijewo
Ryszard LipowyWłoszakowice
Jan Piotr WalkowskiWłoszakowice

Powiat międzychodzki

Imię i nazwiskoGmina
Mirosław Janusz FaustChrzypsko Wielkie
Roman TwardoszChrzypsko Wielkie
Mariusz KlemtKwilcz
Izabela MakiewiczKwilcz
Józef Edmund CebernikMiędzychód
Julian KellerMiędzychód
Zygmunt Matuszczak – Delegat na WZSieraków
Włodzimierz Jan Szychowiak – PrzewodniczącySieraków

Powiat nowotomyski

Imię i nazwiskoGmina
Zenon LisekKuślin
Mariusz Józef ŚwitałaKuślin
Mieczysław Antoni Bąbelek – Delegat na WZLwówek
Szymon SkubiszyńskiLwówek
Ireneusz Paweł BorowyMiedzichowo
Konrad GryniaMiedzichowo
Krzysztof RupaNowy Tomyśl
Sławomir Szulc – PrzewodniczącyNowy Tomyśl
Alina Maria LewandowskaOpalenica
Mariusz Józef PasicielOpalenica
Rafał GenderkaZbąszyń
Daniel NapierałaZbąszyń

Powiat obornicki

Imię i nazwiskoGmina
Marlena Irena PychyńskaOborniki
Tadeusz Witek – PrzewodniczącyOborniki
Sławomir Paweł RybakRogoźno
Ewa Siwakowska – Delegat na WZRogoźno
Krystian KrügerRyczywół
Bogusława SzepczyńskaRyczywół

Powiat ostrowski

Imię i nazwiskoGmina
Jan ChlastaNowe Skalmierzyce
Roman Piotr Rzeszowski – Delegat na WZNowe Skalmierzyce
Andrzej Tomasz WojciechowskiOdolanów
Jerzy Szczepan KulasOdolanów
Jerzy Szczepan KulasOstrów Wlkp.
Piotr Walkowski – PrzewodniczącyOstrów Wlkp.
Paweł MatyśkiewiczOstrów Wlkp. Miasto
Krzysztof NiklewiczPrzygodzice
Katarzyna Elżbieta SiudzińskaPrzygodzice
Alina Maria GrzesiekRaszków
Zdzisław KuźdubRaszków
Henryk JędroszkaSieroszewice
Marek MichalczakSieroszewice
Arleta Małgorzata OrłowskaSośnie
Piotr Paweł ZamelekSośnie

Powiat ostrzeszowski

Imię i nazwiskoGmina
Waldemar Marek PacynaCzajków
Mateusz WypchłoDoruchów
Marian Jacek Bochen – PrzewodniczącyGrabów nad Prosną
Danuta Maria PuchałaGrabów nad Prosną
Andrzej JakóbczakKobyla Góra
Aleksander MiszkiełoKobyla Góra
Grażyna Ewa KaźmierczakKraszewice
Krzysztof BaraniakMikstat
Maciej Grzegorz RachutaMikstat
Ireneusz Piotr BernaśOstrzeszów
Mariola Teresa Kozłowska – Delegat na WZOstrzeszów

Powiat pilski

Imię i nazwiskoGmina
Grzegorz CzapiewskiBiałośliwie
Paweł Józef KozakBiałośliwie
Jan Radka – Delegat na WZKaczory
Paweł WełnicKaczory
Marian FąsŁobżenica
Aleksander TadychŁobżenica
Czesław PasierbskiMiasteczko Krajeńskie
Stanisław Antoni ZajączkowskiMiasteczko Krajeńskie
Bogdan Józef KliberSzydłowo
Krzysztof GwardzikUjście
Andrzej SawińskiUjście
Henryk KleczkaWyrzysk
Piotr Mirosław LiszkaWyrzysk
Piotr Maj – PrzewodniczącyWysoka
Mateusz MrowińskiWysoka

Powiat pleszewski

Imię i nazwiskoGmina
Michał Tomasz LisieckiChocz
Krzysztof Józef LisiakCzermin
Magdalena Matłoka-CichaCzermin
Jerzy KaczmarekDobrzyca
Maciej Jan Maciejewski – Delegat na WZDobrzyca
Piotr KopczyńskiGizałki
Mirosław MichalakGizałki
Włodzimierz JędrasiakGołuchów
Bernard WdowczykGołuchów
Lucjan Marek KempińskiPleszew
Olgierd Jan Wajsnis – PrzewodniczącyPleszew

Powiat poznański

Imię i nazwiskoGmina
Jacek HemmerlingBuk
Eugeniusz NapierałaBuk
Andrzej StachowiakCzerwonak
Jacek GuderskiDopiewo
Tomasz SipDopiewo
Jacek KaczmarekKleszczewo
Janusz Józef PrzepióraKleszczewo
Ireneusz KrawczykKomorniki
Przemysław NowackiKomorniki
Szymon FrąckowiakKostrzyn Wlkp.
Waldemar KukułaKostrzyn Wlkp.
Tomasz ŁopkaKórnik
Czesław Jan StempniakKórnik
Marian PietruszyńskiLuboń
Zenon Słupinski – Delegat na WZMosina
Małgorzata TwardowskaMosina
Paweł Jan BukowskiMurowana Goślina
Adam Stanisław ŁechMurowana Goślina
Rafał NadobnikPobiedziska
Wiesław Antoni SałkiewiczPoznań Miasto
Lechosław Tomasz JanaszekPuszczykowo
Marian FudalaRokietnica
Błażej Stanisław MusiałRokietnica
Mirosław Włodzimierz KałekStęszew
Mirosław Franciszek Potrawiak – PrzewodniczącyStęszew
Krzysztof Tomasz KaczmarekSwarzędz
Dariusz Józef SkrzypczakSwarzędz
Przemysław PomianTarnowo Podgórne
Jan SzczygiełTarnowo Podgórne

Powiat rawicki

Imię i nazwiskoGmina
Łukasz KuśnierekBojanowo
Jan ZającBojanowo
Fabian MałeckiJutrosin
Mirosław Grzegorz LatuszekMiejska Górka
Łukasz Rojda – PrzewodniczącyMiejska Górka
Marian Zbigniew Maćkowiak – Delegat na WZPakosław
Zbigniew Józef GąsiorRawicz
Dariusz NiwczykRawicz

Powiat słupecki

Imię i nazwiskoGmina
Zbigniew Józef FabiszakLądek
Radosław Józef WawrzyniakLądek
Jerzy Tadeusz KryszakOrchowo
Sylwia Janina Wojtylak-GallasOrchowo
Izabela Katarzyna Lisiecka-StaszakOstrowite
Jan Pauliński – Delegat na WZOstrowite
Henryk ChoryanPowidz
Stanisław Plesiński – PrzewodniczącySłupca
Janusz Andrzej ZiętkiewiczSłupca
Ireneusz GłówczyńskiSłupca Miasto
Józef Bogdan CzarneckiStrzałkowo
Stefan Stanisław PęczkowskiStrzałkowo
Jan Andrzej KubiakZagórów
Alicja SzymkowiakZagórów

Powiat szamotulski

Imię i nazwiskoGmina
Marek Roman WałkowskiDuszniki
Paweł Zagórski – Delegat na WZDuszniki
Ireneusz GlancKaźmierz
Dorota Maria JaskułaKaźmierz
Andrzej Marcin Frąckowiak – PrzewodniczącyObrzycko
Łukasz OlechObrzycko
Bogdan DziurlejaObrzycko Miasto
Andrzej Mieczysław GreczkaOstroróg
Zbigniew Józef PerzOstroróg
Jolanta Beata GraśPniewy
Marek Stanisław JandyPniewy
Adam Leonard KaczmarekSzamotuły
Natalia Jolanta WojciechowskaSzamotuły
Rafał Piotr KasznyWronki
Józef Roman MalinowskiWronki

Powiat średzki

Imię i nazwiskoGmina
Mirosław Władysław JankowiakDominowo
Tadeusz Kazimierz OchowiakDominowo
Mirosław Paweł KozubskiKrzykosy
Franciszek Adam SurdykKrzykosy
Stefan KominekNowe Miasto nad Wartą
Marian Mikołaj Walkiewicz – PrzewodniczącyNowe Miasto nad Wartą
Mirosław Jackowiak – Delegat na WZŚroda Wlkp.
Franciszek SzymkowiakŚroda Wlkp.
Andrzej Adam KowarzZaniemyśl
Agnieszka ŚniedziewskaZaniemyśl

Powiat śremski

Imię i nazwiskoGmina
Stefan Paweł AdamczakBrodnica
Roman Zefiryn CichockiBrodnica
Stanisław Stefan KaźmierskiDolsk
Karol PeplińskiDolsk
Marek Szymon GrobelnyKsiąż Wlkp.
Tadeusz SzwankeKsiąż Wlkp.
Kazimierz Kurek – Delegat na WZŚrem
Tadeusz Mieloch – PrzewodniczącyŚrem

Powiat turecki

Imię i nazwiskoGmina
Józef Antoni BudynekBrudzew
Jacek MajtkaBrudzew
Danuta Maria KlimczakDobra
Waldemar MalinowskiDobra
Jarosław BinkowskiKawęczyn
Grzegorz DzikowskiKawęczyn
Mariusz MozioMalanów
Karol PłóciennikMalanów
Stanisław Eugeniusz BrylPrzykona
Krzysztof Marian KałużnyPrzykona
Tadeusz KwiatkowskiTuliszków
Piotr PiekarskiTuliszków
Krzysztof Sylwester Przygoński – Delegat na WZTurek
Mariusz Kazimierz PrzygońskiTurek
Marek Wojciech Pańczyk – PrzewodniczącyTurek Miasto
Barbara Danuta AnastaziakWładysławów
Marian BońkaWładysławów

Powiat wągrowiecki

Imię i nazwiskoGmina
Leszek Tadeusz KędzioraDamasławek
Artur Henryk SerewaDamasławek
Jarosław Marek JanickiGołańcz
Leszek StachowiakGołańcz
Bogdan Włodzimierz Fleming – PrzewodniczącyMieścisko
Ryszard Witold SadłowskiMieścisko
Feliks KaczmarekSkoki
Michał KantorskiSkoki
Marcin Adam SierszchulskiWapno
Anna Majer – Delegat na WZWągrowiec
Andrzej Henryk TorzewskiWągrowiec
Jacek WegnerWągrowiec Miasto

Powiat wolsztyński

Imię i nazwiskoGmina
Stanisław Skorupka – Delegat na WZPrzemęt
Dariusz Stanisław WróblewskiPrzemęt
Wiesław RosińskiSiedlec
Paweł ZmudaSiedlec
Leszek Karol CeglarekWolsztyn
Szymon Tomaszewski - PrzewodniczącyWolsztyn

Powiat wrzesiński

Imię i nazwiskoGmina
Henryk Michał KmieciakKołaczkowo
Andrzej Wojciech Waszak – Delegat na WZKołaczkowo
Roman JerzykiewiczMiłosław
Rafał Andrzej SztukaMiłosław
Henryk Stanisław DaniszewskiNekla
Sławomir Józef WojtaszakNekla
Piotr FrątczakPyzdry
Zenon Marek WawrzyniakPyzdry
Kazimierz Kubczak – PrzewodniczącyWrześnia
Marek RezlerWrześnia

Powiat złotowski

Imię i nazwiskoGmina
Ryszard KrólJastrowie
Anna Danuta SujeckaJastrowie
Grzegorz Ryszard AndruszkiewiczKrajenka
Jan Andrzej BatorKrajenka
Stanisław Bernard GrochowskiLipka
Wojciech Paweł SzczęsnyOkonek
Weronika SzwałekOkonek
Eugeniusz Stanisław Grzybek – Delegat na WZTarnówka
Zygmunt Wiśniewski – PrzewodniczącyTarnówka
Wiktor Tadeusz BanachZakrzewo
Władysław JonutzZakrzewo
Marian BatkoZłotów
Stanisław BoruńZłotów