20-07-2018 r.

Targi ogrodnicze w Kolonii
Szanowni Państwo,

podczas odbywających się w dniach od 2. do 4. września 2018 r. Targów spoga+gafa 2018 w Kolonii zwiedzających oczekuje szeroka paleta tematów związanych z ogrodem. Czy to najnowsze trendy w roślinności, wysokiej jakości meble do ogrodu, czy też najnowszy sprzęt do grilowania - targi prezentują całą branżę.
Struktura prezentacji działów takich jak garden living, garden creation & care, garden bbq oraz garden unique zapewniają kompletny przegląd wszystkich ofert wystawy.

Aby wizyta na Targach była dla Państwa opłacalna i przyjemna zarazem, Koelnmesse zaprasza do korzystania z przygotowanego specjalnie dla Państwa pakietu usług:

 • bezpłatne bilety wstępu na wszystkie dni targów.
 • VRS-Card
  Bezpłatne korzystanie ze środków komunikacji miejskiej podczas pobytu w Kolonii.
 • Guided Tour
  Prezentacja głównych atrakcji tegorocznych Targów spoga+gafa.
 • spoga+gafa Networking Event: Business Snack
  Międzynarodowe spotkanie biznesowe, które umożliwi Państwu zawarcie kontaktów biznesowych, zarówno z niemieckimi, jak i z międzynarodowymi uczestnikami targów do pogłębienia dalszych relacji biznesowych.
 • (Delegations) Matchmaking
  Oferujemy organizację spotkań z innymi międzynarodowymi delegacjami umożliwiając Państwu wymianę doświadczeń z ciekawymi globalnymi partnerami biznesowymi. Ponadto ułatwiając nawiązywanie kontaktów z wystawcami zapewniamy Państwu nowe, korzystne kontakty biznesowe.
 • Gartencenter Tour
  Zapraszamy do zwiedzania wybranych Centrum Ogrodniczych w Kolonii i okolicy, m.in. Centrum Ogrodnicze Dinger´s.
 • IVG Gartenparty
  Związek Przemysłowy Ogrody IVG (Industrieverband Garten e.V.) organizuje spotkanie biznesowe na własnym stanowisku targowym, na które serdecznie Państwo zaproszamy.
 • Praxistag Garten für Planer und Unternehmen
  Spoga+gafa 2018 już po raz piąty organizuje serię wykładów trwających pół dnia. Te wykłady są uznawane jako szkolenie doskonalenia zawodowego w Izbach Architektów Północnej Nadrenii-Westfalii oraz Hesji.

Wiele innych ekscytujących miejsc czeka na Państwo na Targach spoga+gafa, gdzie z bliska można doświadczyć wszystkiego, co ma związek z ogrodem. Chętnie będziemy Państwu towarzyszyć podczas odkrywania Targów, pomożemy w organizacji przyjazdu i zapewnimy pomoc językową.

Bezpłatne bilety wstepu dla Państwa są dostępne pod adresem: palczynski@tema.de

Z przyjemnością powitamy Państwo na Targach spoga+gafa 2018. Jesteśmy przekonani, że udział w tym międzynarodowym wydarzeniu przyniesie Państwu wiele korzyści.

Życzymy Państwu miłego pobytu i osiągnięcia zamierzonego celu!


Zespół spoga+gafa


Pobierz w formacie pdf

Powrót